Hosting | praca online

Hosting

Hostingu podobnie jak domen jest mnóstwo. Pieniądze jakie trzeba zapłacić bardzo różne, głównie jest uzależnione od  transferu. Ale najpierw chciałem poruszyć nieco inny temat. Jakakolwiek praca a zarabianie przez internet tym bardziej  wymaga użycia narzędzi. Jakich narzędzi używamy na pewno nie młotka czy jakiś tam pił łańcuchowych chociaż na pewno by się przydały, niekiedy ręce opadają na bezsilność. Zarabianie przez internet wymaga takich narzędzi jak :

  • Autoresponder.

Autoresponder jest nie zbędny do budowania listy i wysyłania wiadomości do swoich subskrybentów, bez autorespondera praktycznie zarabianie przez internet jet nie możliwe.Bez wysyłania informacji powiadamiania swoich subskrybentów nad czym obecnie pracujesz bez autorespondera jest to niemożliwe, a trzeba wziąć pod uwagę że informacje,wiadomości czy też kurs odpowiednio ustawione wysyłane są automatycznie bez Twojego udziału.

  • Wideo.

Na pewno będzie niezbędna możliwość nagrywania wideo bez tego zarabianie przez internet mija się z celem, dużo informacji przekazywanych jest właśnie w formie wideo. Łatwo w ten sposób dotrzeć do większej grupy ludzi, wysyłanie mali z dużą zawartością wiedzy mija się z celem email jest za długi i coraz rzadziej ludziom chce się czytać długie i trochę zakręcone informacje,łatwiej jest kogoś przeprowadzić przez problem pokazując mu jak ma to zrobić,prowadzisz go za rękę i omawiasz problem. Zarabianie przez internet to przede wszystkim przekazywanie wiedzy i informacji a forma wideo znakomicie się do tego nadaje.

  • Pokój Konferencyjny.

Kolejnym narzędziem do przekazywania informacji  i to na żywo jest pokój konferencyjny, obecnie bardzo rozpowszechniony i  często używany praktycznie zarabianie przez internet bez pokoju konferencyjnego jest nierealne. Zapewnia kontakt dużą ilością osób. Masz kontakt z całym świtem, możesz przekazać informację do ponad 500 – 1000 osób nie ruszając się z domu, zarabianie przez internet staje się łatwe i przyjemne, jeszcze kilka lat wstecz trzeba było się umawiać wynajmować salę, opłacić,logistycznie to było spore wyzwanie. dzisiaj przeprowadzić taką konferencję to zabawa wysyłasz maling do swojej grupy powiadamiasz swoich fanów na facebooku i konferencja gotowa. Zarabianie przez internet i pokój konferencyjny to po prostu jedność jedno bez drugiego nie istnieje.

  • Squeeze page. Strona przechwytująca.

Strona przechwytująca. Jest również niezbędna, to głównie narzędzie do budowania listy mailingowej. Zarabianie przez internet opiera się głównie na własnej liście mailingowej i to właśnie tzw. strona przechwytująca zapewnia budowanie skutecznej listy. Najlepiej jest mieć kilka stron przechwytujących  i tematycznych list.Jednego interesuje email marketing innego wędkowanie nie wolno tego mieszać dlatego trzeba bardzo uważać zarabianie przez internet musi być przemyślane.

Praktycznie bez tych narzędzi nic nie zrobisz w internecie a  zarabianie przez internet jest nie możliwe.Dlaczego mówię o tym przy hostingu, ponieważ dobrze by było mieć nie drogi hosting i zarazem te wszystkie narzędzia w jednym miejscu. Taki hosting jest. Miesięcznie trzeba zapłacić 30 zł. Zarabianie przez internet nie musi być drogie.Dodatkowo jak się zapiszesz z mojego linku polecającego to dodatkowo dostaniesz  gratis link do wyszukiwarki w której będziesz mógł trochę po szpiegować jakich wtyczek i jakich skórek używają czołowi marketingowcy a jakich mówią że są najlepsze. Mój link do GVO :  http://carlo01.hostthenprofit.com/pl. Zarabianie przez internet z GVO przynosi dodatkowe profity, możesz całkowicie nie płacić za dostęp do tych narzędzi wystarczy że z twojego linku zapiszą się dwie osoby i jak powtórzysz to co miesiąc to jeszcze na tym zarobisz.

W tym momencie jesteś przygotowany, masz domenę, hosting, narzędzia do pracy, blog napisany dużo pracy włożonej. Ale jakoś nic się nie dzieje. Twój blog jest tylko nikt go nie czyta, zarabianie przez internet jest efektywne gdy na stronie jest ruch ludzie go czytają i powracają do niego. trochę o ruchu na stronie w zakładce ruch na stronie, albo traffic

Odwiedź mnie w Google+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *